Tilaa huikeita ideoita ja uutisia Vararengasravintoloilta liittymällä   sisäpiiriin!

Tiimin yhteystiedot

Sivulta löydät Vararengasravintoloiden johtoryhmän sekä ravintoloiden esihenkilöiden yhteystiedot.

Ravintoloiden yhteystiedot löydät RAVINTOLA-valikon alta.

LÖYTÖTAVARAINFO

PÖYTÄVARAUKSET

 

VRR:n johtoryhmä

Jenni Kulin

Myynti- ja markkinointipäällikkö (tavoitettavissa ma-to)

0400251472

jenni.kulin@vrr.fi

Juho Rissanen

Toimitusjohtaja

044 091 1934

juho.rissanen@vrr.fi

Laura Lybeck

Talous- ja henkilöstöjohtaja

040 777 8441

laura.lybeck@vrr.fi

Ravintoloiden yhteystiedot, ravintolapäälliköt

Saara Sihvonen

Vt. Ravintolapäällikkö, SalaCavala

saara.sihvonen@vrr.fi

Miika Vanninen

Ravintolapäällikkö, Albatrossi

miika.vanninen@vrr.fi

Emppu Paananen

Opiskelijayhteistyö & Ravintolapäällikkö, Bar Nousu / Bar Lasku / Henkan Sauna

emppu.paananen@vrr.fi

Janne Palkolahti

Ravintolapäällikkö, Gloria

janne.palkolahti@vrr.fi

Teemu Oravainen

Ravintolapäällikkö, Ale Pupi

teemu.oravainen@vrr.fi

Susanne Kauppinen

Vuoropäällikkö, Ravintolalaiva Ukko / Albatrossi

susanne.kauppinen@vrr.fi

Kaikki ravintolat kartalla